"Magyarország számára a biztonság, a gazdasági-, és nemzeti szuverenitás védelme a legfontosabb!"
"Magyarország számára a biztonság, a gazdasági-, és nemzeti szuverenitás védelme a legfontosabb!"
Magyarország mindenek előtt, a Jóisten mindannyiunk fölött!
Megkezdtük az őszi ülésszakot!
Gazdasági Bizottság, Frakcióülés, Plenáris ülés, Miniszterelnök Úr napirend előtti felszólalása, szavazások.👉…
Folytatjuk a családtámogatási programjainkat. A megszületett gyerekek száma ugyan növekedett, a családok erősödtek és gyarapodtak, de még nem sikerült áttörést elérni. Az idő itt szó szerint életet…
Gurmai Zita épp most a parlamenti felszólalásában: "... Tudom, hogy ezt elég SZAR most önöknek meghallgatni..." 👎
Közben Gelencsér Ferenc (akinek semmit nem mond a név, nem az ő hibája: ő jelenleg a…
Épp most: Orbán Viktor miniszterelnök napirend előtti beszédével kezdődik az Országgyűlés őszi ülésszaka: jelentés a háborús gazdasági válság európai és magyar vonatkozásairól.
️"Szankciók nélkül az…
A családtámogatások körét tovább szélesítjük jövőre.
️Bejelentés: csütörtöktől elérhetők az új, 11% feletti kamatozású állampapírok.
️Jól jövedelmező, biztonságos, kamatadómentes befektetés a családoknak!
Részletek kommentben
️
Mi a háború folytatása és mélyítése helyett azonnali fegyverszünetet és béketárgyalásokat követelünk.
Minden PAKS2-t hátráltató vagy akadályozó törekvést a szuverenitásunk elleni támadásként értékelünk. Az energiabiztonság kérdése ugyanis szuverenitás kérdés!