Jó étvágyat az ebédhez! #fidelitas
Országjárás 12. állomás, Debrecen
️ Debrecenben folytattuk az aláírások gyűjtését a kötelező sorkatonaság elleni petíciónkhoz. A Hajdúság békéjének megőrzése kulcsfontosságú, ezért nem hagyhatjuk, hogy a jöttment, háborúpárti tiszás politikusok veszélybe sodorják a térséget és az itt élőket!
Az aláírásgyűjtéssel egy időben tulipánt osztottunk a debreceni hölgyeknek a közelgő nőnap alkalmából.
Írd alá te is a kötelező sorkatonaság elleni petíciónkat!
/posztok.hu
️
️Az ukránok minden eszközzel segítik Magyar Péter hatalomra jutását. 
️ 
Március 15-én Békemenet! Tedd ki te is az egyedi profilkép keretet
Link kommentben!
️
Jászkiséren is gondol a városvezetés a lányokra, asszonyokra, idősre és fiatalra egyaránt. Vajas György polgármester úrral közösen köszöntöttük a nőket, megtisztelő volt átadni szeretetem és…

Brüsszelben, teljes egyértelmű, hogy Ukrajna Bizottság működik, ami nem tagállami, európai érdeket képvisel, hanem a Ukrajnát és a saját zsebét tömi…