Április 3-án fel, győzelemre! Csak a Fidesz!
Márki-Zay Péter elvenné a határon túli magyarok választójogát.
Gyurcsány embere elképzelhetőnek tartja, hogy a határon túli magyarok csupán szószólókat tudjanak küldeni a magyar Országgyűlésbe, hasonlóan a Magyarországon élő nemzetiségekhez.
Miért gyűlöli a baloldal a határon túl élő magyarokat?
/posztok.hu


️
️ legyen vagy béke.
️ 



