Csak a mai reggelen 122 aláírást gyűjtöttünk a pécsi Vásárcsarnoknál. Köszönjük! Folytatjuk! ✌️
☝️ Kérem emlékezzenek arra is, hogy a Gyurcsány-Bajnai kormány egészen más utat járt, mint mi. Ők hátrafelé mentek.
Elvették a 13. havi nyugdíjat, elvettek egy havi fizetést, egy év GYES-t, megszüntették az otthonteremtési programot, a családok adókedvezményét és fizetőssé tették az egészségügyet is.
Kétszeresére emelték a villamosenergia, háromszorosára a lakossági földgáz árát, de jön még a kutyára dér, most április 3-án Önök nyújthatják be nekik a számlát.
🟠 Summa summárum, kellő szerénységgel, de magabiztosan mondhatjuk, hogy mi a járvány idején sem adtuk fel a céljainkat.
Ezért Magyarország a mostani válságból erősebben jön ki, mint ahogy oda belementünk.
/posztok.hu






️

Sajtótájékoztató egy politikai ítéletről.