🙏 Áldott karácsonyt mindenkinek! 

👆 A jövő évi választás legfontosabb kérdése, hogy Magyarország hű marad-e több mint ezeréves múltjához, vagy feladja szuverenitását.
Kiállunk a családtámogatások és a gyermekvédelmi törvény mellett, vagy engedünk az erőszakos LMBTQ-propagandának?
Míg 2015-ben bíráltak bennünket azért, mert kerítéssel védjük hazánkat és Európát, mára egyre több tagállam cselekszik hasonlóan.
️A békeidőben született brüsszeli szabályok nem tudják megállítani az illegális bevándorlást.
Sok múlik rajtunk, magyarokon!
🙏 Áldott karácsonyt mindenkinek! 

Áldott karácsonyt és boldog új évet kívánok! 
Karácsony. “És az Ige testté lett és közöttünk élt.” (Jn 1) 
Fontosnak tartom, hogy a nálunk sportoló gyerekeknek példát mutassunk, így minden évben betlehemet állítunk a Népligeti Sportközpontban.
Áldott karácsonyt kívánok!
👆 Az idei költségvetésben két és félszer annyi támogatást biztosítottak a családok számára, mint 2010-ben, jövőre pedig már 3500 milliárd forintnyi összeg, vagyis a GDP 6,2 százaléka áll majd…
A Hír TV Radar című műsorában arról kérdeztek, hogy milyen volt a gyermekkorom karácsonya, miként ünnepeltünk, mi került az asztalra. Pár személyes élményről és szokásról is beszéltem a műsorban, és…
"Angyalok húznak a világ fölött.
Hírét hozzák, hogy földre szállt a béke!
Megszületett az Igazság, a Jóság,
akit úgy vártunk: megszületett végre!"
Wass Albert
Legyen végre szabadabb a karácsony, ezt kérik az ápolók a második járványévben. Köszönjük az egészségügyi dolgozók emberfeletti munkáját!
Megszületett a Megváltó!