Orbán Viktor: A termelők 200 forintért adják a tejet, a boltban 550. Ez tűrhetetlen. Szép szóval, vagy más eszközökkel, de meg fogjuk védeni az embereket az indokolatlan áremelésektől!
Napi Aktuális | HírTV #hírtv #ferkodaniel
Napi Aktuális | HírTV #hírtv #ferkodaniel
Orbán Viktor: A termelők 200 forintért adják a tejet, a boltban 550. Ez tűrhetetlen. Szép szóval, vagy más eszközökkel, de meg fogjuk védeni az embereket az indokolatlan áremelésektől!
Nincs több Pr!de! Ennek vége!
A gyermekeket meg kell védeni ettől!
👏Így kell! Tiszta beszéd!
A dollármédia kikéri magának, hogy külföldi ügynökök lennének.