Óriási mennyiségű készpénz, arany.
Már nem az első adag.
Mire kell pontosan ez az ukrán háborús maffiának?
Elég a mellébeszélésből!
Magyar Péter és Zelenszkij összejátszása az olajszállítások leállításáról komoly aggodalomra ad okot, mert ez a magyar emberek biztonságát kockáztatja.
Magyar Péter és a Tisza Párt tettei egyértelműen mutatják, hogy ők Ukrajna érdekeit képviselik, miközben Zelenszkij az olajvezeték lezárásával próbál beavatkozni a magyar politikába.
Egy ilyen lépés a mi térségünkben, Békés-Csanádban is súlyos következményekkel járna: a gazdálkodók számára megfizethetetlenné válna az üzemanyag, ami a szállítási költségeken keresztül a családok és a nyugdíjasok terheit is növelné. Nem engedhetjük, hogy külső érdekek határozzák meg a mindennapjainkat.
A nemzeti kormány az egyetlen, amely minden zsarolás ellenére képes megvédeni Magyarország energiabiztonságát és a magyar családok nyugalmát.
Nekik "Slava Ukraini".
Nekünk Dicsőség Magyarországnak!
A 𝑭𝒊𝒅𝒆𝒔𝒛 a biztos választás. 

/posztok.hu

️Lecsapott a TEK: 7 ukrán, egy titkosszolgálati tábornok, két páncélozott pénzszállító autó, 40 millió dollár, 35 millió euró és 9 kilogramm arany ment volna Ausztriából Ukrajnába!
️Nem ment.
Egymást érik az iskolafejlesztések Szigetköz térségében.
Öttevényen egy 250 millió forintos beruházást jelentettünk be.
A fejlesztésnek köszönhetően energetikai korszerűsítést, hőszigetelést és…
️