a jólvanezígylesz nem bocsát meg a Fidesz szavazóinak #légevett
Nekem teljesült a vágyam 2025-re: immár negyvenezren vagyunk. Hálásan köszönöm.
Negyvenezer az rengeteg:
ennyi emberrel ért el Nagy Sándor áttörést a gaugamélai csatánál (Kr.e. 331),
Hannibál ennyi karthágóival győzte le a kétszer akkora római sereget Cannae-nál (Kr.e. 216),
ekkora római sereg semmisült meg a teutoburgi erdőben (Kr.u. 9),
Ekkkora török sereget győztünk le Nándorfehérvárnál (1456),
ekkora volt a kuruc sereg csúcslétszáma a Rákóczi-szabadságharc tetőpontján (1708).
Mi nem állunk meg, megyünk tovább 2026-ban is!
Az energia legyen Önökkel, mind a negyvenezrükkel! 
/posztok.hu

💪🇭



