Mező Gábor a beszervezésekről, a kényszerről és a diktatúra valódi felelőseiről
Nyári napfordulóra, stílszerűen –
a FORDULAT
- egy archeofuturikus kísérlet választ találni arra a kérdésre, hogy mi marad meg, amikor a civilizációs felépítmények leomlanak. Mi az időtálló; mi jöhet egy FORDULAT után?
Ha Evola, de Benoist, Faye, Guénon, Nietzsche, Heidegger, Jung vagy Lorenz világa nem ismeretlen, akkor remélem az én könyvem gondolatkísérletét is érdekesnek találják.
A nyári napforduló jó pillanat számot vetni.
👉 A hasonmás kiadás utolsó példányai még elérhetők. A rendeléshez a linket az első kommentben találod.
/posztok.hu



🫶🥳
„Túl korán örült a Fidesz, a bábjai és a hazánkat szétrabló milliárdos oligarchák” – indította vasárnapi bejegyzését Magyar Péter, aki ezúttal azt ígéri, hogy több javaslatot is közzétesznek majd a…

️
