A Tisza dolláros propagandája már készíti elő a megszorításokat. Egyébként tudni kell hogy szinte mindig az év elején elején jön össze a hiány nagyobb része, az egyszeri nagyobb kiadások miatt. Pl 13. havi nyugdíj, fegyverpénz stb. De a tiszás hívőknek ezt be lehet etetni. Talán még tapsolni is fognak a megszorításoknak.
/posztok.hu






️



️
️