Interjút adott Nagy Gábor Bálint a 24.hu portálnak. A legfőbb ügyészt korábban lemondásra szólította fel Magyar Péter hamarosan hivatalba lépő miniszterelnök. Nagy Gábor Bálint a lapnak kijelentette: folytatja a munkát a Tisza-kormány alatt is. Hozzátette: nem tartja helytállón...
Folytatja a munkát.
/posztok.hu










️