Milorad Dodik, a boszniai Szerb Köztársaság korábbi elnöke, Zeljka Cvijanovic, a bosznia-hercegovinai államelnökség szerb tagja és Ana Trisic Babic, a boszniai Szerb Köztársaság ügyvezető elnöke ezen a héten Washingtonban tartózkodott, miután a Trump-adminisztráció feloldotta a rájuk vonatkozó szankciókat.
/posztok.hu











