A tiszások a rezsivel kapcsolatban is meg vannak vezetve. Tény, hogy Magyarországon most a legolcsóbb a rezsi az EU-ban. Erre szoktak jönni a tiszás tájékozatlan papagájok, hogy "de a rendszerhasználati díj". Kedves hívők, az összehasonlítási, lakosság ár tartalmazza az adót és a rendszerhasználati díjat is. Ezzel együtt a legolcsóbb. De ha a tiszán múlna ez se lenne így. Gerzsenyi Gabriella tiszás képviselő például azt találta mondani, hogy túl olcsó a rezsi a magyaroknak, ezért nem takarékoskodnak eleget, és szerinte ezért ki kell vezetni a rezsicsökkentést. Illetve azt is, hogy a lakosság helyett a szolgáltatókat kell támogatni. Biztos, hogy erre akartok szavazni?
/posztok.hu









️