A tiszások a rezsivel kapcsolatban is meg vannak vezetve. Tény, hogy Magyarországon most a legolcsóbb a rezsi az EU-ban. Erre szoktak jönni a tiszás tájékozatlan papagájok, hogy "de a rendszerhasználati díj". Kedves hívők, az összehasonlítási, lakosság ár tartalmazza az adót és a rendszerhasználati díjat is. Ezzel együtt a legolcsóbb. De ha a tiszán múlna ez se lenne így. Gerzsenyi Gabriella tiszás képviselő például azt találta mondani, hogy túl olcsó a rezsi a magyaroknak, ezért nem takarékoskodnak eleget, és szerinte ezért ki kell vezetni a rezsicsökkentést. Illetve azt is, hogy a lakosság helyett a szolgáltatókat kell támogatni. Biztos, hogy erre akartok szavazni?

Az ukrán titkosszolgálatok most látták elérkezettnek az időt arra, hogy a két ország között évek óta meglévő feszültséget a felszínre hozzák
Részletek

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye