Jeszi is kapott fenyegető levelet! Ez nem vicc! #magyarpéter #politikaihobbista #jeszenszkyzsolt #szamositimi #vargaádám
Liberális Henrik újra megszólt. Hát, nem is tudom, de valamit helyre kell tennem. „BODACZ BALÁZST KEDVELEM, DE… Hát, nem is tudom, de valamit helyre kell tennem. A múltkor -jogosan- teljesen hülyének állítottam be az ATV reggeli műsorvezetőjét. Ez így utólag elég kellemetlen, me...
Havas bácsi 


/posztok.hu








