Egyértelmű, hogy a szerb és a szlovák olykor erőszaktól sem mentes tüntetéssorozat mögött a Soros-hálózat destabilizációs törekvése áll – ez derül ki a Magyar Nemzet tényfeltáró elemzéséből, amely bepillantást enged abba, miképpen lehet külföldről irányítva felforgat...
A cél a destabilizáció, hisz ezek mindig zavarosban szeretnek halászni. Ne legyen kétségünk, hogy Magyarországon is újra megpróbálják tavasszal.
/posztok.hu








