Rend helyett újra bűnözés lett a kerületben… Évekbe tellett, mire Budapest 8.kerületének korábbi Fideszes vezetősége megtisztította a kerületet a lakosság nyugalmát veszélyeztető elemektől. Eltűntek az örömlányok és velük a stricik, egyre kevesebb utcai bűncselekmény tör...