Az ukrán hadsereg azt állítja, hogy erői visszafoglalták a Kijevtől mindössze 50 kilométerre nyugatra fekvő Makariv…
JÉGBŐL VAGYOK, TALÁN FEL SEM OLVADOK
️
A jól informált brüsszeli energetikai biztos Kadri Simson szerint, minden tagállamban felkészültek arra az emberek és a vállalkozások, hogy személyesen viseljék a magasabb energiaárak okozta terheket.
Tényleg? Azért ha megengedik, majd mi, magyarok döntenénk el április 3-án, hogy mire akarunk felkészülni és mire nem.
Magasabb energiaárakra nálunk csak a kormányváltásra szavazók akarnak felkészülni. Ők például nagyon szeretnének kevesebb gázt és áramot használni, hogyne szeretnének! Maximum fáznak egy kicsit, és? De legalább nem a Zorbán!
(Forrás: Nevén Nevezem)
Magyar Zoltán és Wladár Sándor is évek óta irányítja saját sportága hazai szövetségét. 
Az első napon…
Az új kamatkondíciók szerdától hatályosak.