A magyaroknak nem okozna problémát kifizetni az aktuális (vagyis a világpiaci – a szerk.) energiaárakat, ha az Orbán-kormány nem tartotta volna őket szegénységben. Az úgynevezett (!) rezsicsökkentéssel az Orbán-kormány hatalmas terheket rótt az államháztartásra és tönkretette ...