A választás vasárnap megtörtént, végre abban kellene tisztán látni, hogy ki nyerte – tisztázta Vitézy Dávid. – Karácsony Gergely mai sajtótájékoztatója gyakorlatilag arról szólt, hogy addig kell új választásokat kiírni, ameddig ő azt meg nem nyeri. Csak az a jó választá...
A Nemzeti Választási Bizottság helyt adott Vitézy Dávid beadványának, így újraszámolnak 25 ezer szavazatot. A témáról a Vezércikk vendégei is elmondták a véleményüket.