“Nálunk van egy háborúpárti baloldal meg egy békepárti Orbán-kormány, tehát az emberek most arról döntenek ezen a választáson, hogy belemenjünk a háborúba vagy megőrizzük a békét” – mondta Menczer Tamás, a Fidesz–KDNP kommunikációs igazgatója új videójában. Úgy l....