Sorozatban harmadik évben avattak magyar győztest a Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard-világkupán, ahol Szilágyi Áron tavalyi és azelőtti sikere után idén Szatmári András szerezte meg az aranyérmet. A budapesti viadal pénteken a selejtezővel kezdődött meg a BOK Csarnokban, a feg...