Jövő év második felétől jön az online személyi. Jövő július és szeptember között indul el a Digitális állampolgárság program, így az azonosítás, az igazolvány és az állam a mobilba költözik – mondta a Miniszterelnöki Kabinetirodát vezető miniszter csütörtökön Budap...
Fontos bejelentés!
/posztok.hu







