Bár az Európai Unió soros elnöki…
Balog Tibor 37-szeres magyar válogatott focista 30 éve él Belgiumban. Kedves kisvárosba érkezett annak idején, amely mára megváltozott. Mert vannak akik nem akarnak beilleszkedni. Bővebben :
️
️
️