A Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Főügyészség vádat emelt két férfi ellen, akik egy horgászverseny végén megkéselték a tó tulajdonosát – közölte a vádhatóság helyettes sajtószóvivője az MTI-vel kedden. Jogg Zsolt tájékoztatása szerint a vádlottak – apa és fia – tav...