Betörtek a kosdi polgármesteri hivatalba. A Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság tájékoztatása szerint az ismeretlen elkövető június 19-e reggelre feltörte a páncélszekrényt és lemezkazettát, és magához vette a bennük lévő több, mint egymillió forintot és távozott. A váci...
Puccskísérlet vagy taktikai lépés? | GEOrgPOLITIKA Mint sokan mások, így én is döbbenten hallottam a híreket Prigozsin lázadásáról. Tudtuk, hogy egy ideje feszültség volt már a Wagner tulajdonosa és…