Vas Kata Blanka sorozatban negyedszer nyert aranyérmet az országúti kerékpárosok országos bajnokságának női versenyében, vasárnap. A Pannonhalma környéki 91,2 kilométeres távnak derült, 23 fokos időben vágott neki a 10 fős – U23-as és felnőtt – női mezőny. A 16,8 kilométe...
Gratulálunk!
Görgess tovább!
Lavrov: Zelenszkijhez orvosi végzettség kell, a nőgyógyász Ursula tán segíthet neki!