Paláver - A HírTV és a Karc FM közös műsora
Azt mondja, pozitívan kell a betegségéhez állnia. Az ATV Heti napló című műsorába készült egy riport Reviczky Gáborral, aki egy ideje már prosztatarákkal küzd. Nem volt félelmem, hogy majd vége a világnak. Ez van, majd kijövünk belőle. Megoldódik ez. (…) Mindenhez pozitívan ...
Minden tiszteletünk az Övé!
️
/posztok.hu








