Erdő Péter a Szent István-bazilikában celebrálta a húsvét előtti hagyományos nagyszombati vigíliát. A bíboros homíliájában az isteni irgalmasságról és a feltámadás üzenetéről beszélt, valamint arról, hogy a megváltás egyúttal küldetés is a keresztények számára, hisze...