Ezzel ismerték el az országos tisztifőorvos világjárvány idején végzett tevékenységét. Hans Kluge, a WHO európai regionális igazgatója november 15-i magyarországi látogatása alkalmával a WHO legmagasabb fokozatú kitüntetését adta át Müller Cecília országos tisztifőorvosnak...