A DK-s polgármester a Facebookon mondta el, hogy mire vágyik. „Nemcsak mi…
Kezdik felfogni, hogy ezen a VB-n nem lesz szivárványos zászló, pláne nem szivárványosan kivilágított stadion, mint Németországban.
Bevezetik…
Nem csitul…