A “Tanárballagás” főszervezője megkérte a noáros aktivistákat, hogy vegyék le a kitűzőiket. A főszervező felhívta arra is a figyelmet, hogy ők sem viselik saját kitűzőiket mások eseményén, így tartsák ezt tiszteletben a noáros aktivisták is. Ezt Noárék nem fogadták el ...
Nem viselhettek az aktivistái kitűzőket, ezért inkább hazamentek.