Nem csak az újonnan érkezőkkel van gond. A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság gyilkosság miatt indított eljárást egy 32 éves miskolci férfival szemben. A férfi egy 67 éves asszonyhoz járt kéregetni, aki rendszeresen ki is segítette őt, illetve a férfival együtté...
Részegen, puszta kézzel végzett az idős asszonnyal.