Kedvenc ripacsaink minket is megihlettek :)
A baloldal többször bizonyította már, hogy ha valamihez nagyon ért, az az agresszió.
Ha békeidőben képtelenek viselkedni, mit tennének egy háborús helyzetben?
Ne hagyjuk, hogy veszélyeztessék Magyarország biztonságát! Vasárnap 2X a Fideszre!
A baloldal többször bizonyította már, hogy ha valamihez nagyon ért, az az agresszió.
Ha békeidőben képtelenek viselkedni, mit tennének egy háborús helyzetben?
Ne hagyjuk, hogy veszélyeztessék Magyarország biztonságát! Vasárnap 2X a Fideszre!
/posztok.hu
Nem hiszitek el! Márki-Zay megbolondult: szerinte
Teljesen elment az esze!
️ VIDEÓ KOMMENTBEN! 
️Új felvétellel jelentkezett Anonymus, amelyben Patek Gábor baloldali háttérember azt mondja a zuglói parkolási ügy kapcsán: reméli, „szerzett pár pirospontot” a DK-nál, amit „kápéra válthatunk”.…
Megjelent a KINCS 


Buzinkay György Pest megye 3. számú választókerületènek baloldali jelöltje jogászként hivatkozik magára, pedig életrajza alapján nincs jogi végzettsége!

