Márki-Zay igazi baloldaliként viselkedik, ahogyan azt már korábbi kijelentéseivel is bizonyította. Úgy gondolja: „lehet rezsit csökkenteni, hogyne lehetne: kevesebb vizet kell használni, kevesebb áramot kell használni, kevesebb gázt kell használni."
https://www.origo.hu/itthon/20211029-marki-zay-semmi-szukseg-a-rezsicsokkentesre.html
/posztok.hu
A halálkufár néni ismét akcióban.


️ Amúgy a csávónak érdemes elolvasni az eredeti Facebook-posztját. Süt belőle a taszító, májfoltos elitizmus, ami egy dologból sarjad: mi vagyunk a Művészet
️ igazi letéteményesei, mert már a ‘70-es…





️
