Orbán Viktor vezetésével nemzeti kormány kell az ország élére, ehhez pedig egyéniben vasárnap szavazz az esélyes, fideszes jelöltre.
Vasárnap tartsunk össze, és maradjon nemzeti kormány! Egyéniben csak a Fidesz!
Orbán Viktor vezetésével nemzeti kormány kell az ország élére, ehhez pedig egyéniben vasárnap szavazz az esélyes, fideszes jelöltre.
Debrecenben is gigantikus tömeg a nemzeti kormány és Orbán Viktor kormányfő mellett. A Patrióta YouTube csatornáján élőben lehet követni. Link a kommentek közt👇👇
☝️Stabil jobboldali többség születhet az egyéni választókerületekben április 12-én, ha mind elmennek szavazni azok, akik nem akarnak egy Brüsszelből irányított ukránbarát kormányt
️
️
☝️ Az Alapjogokért…
Tegnap kétszázan haltak meg az izraeli bombázasok követzetében Libanonban

Eddig sem volt kétséges, hogy Brüsszel háborúra készül. Magyar Péter életében először igazat mondott... 
A magyarok nem akarnak háborút! Az egyéni körzetekben is egyértelmű a jobboldali fölény:
Fidesz–KDNP: 6⃣4⃣
Tisza: 3⃣5⃣
Csatatér: 7⃣
Magyar Péter megint lebukott!
Elindult a debreceni Békemenet! Hamarosan érkezik Orbán Viktor!
Sohavégetnemérős menet Debrecenben.
Szegény Péter, szegény Volodimir. Ez se a ti napotok lesz.