A következő napokban extrém hőség érkezik Magyarországra.
Vigyázzunk és figyeljünk egymásra!
️ Gyermekvédelem Tisza-módra - a felszínen negédes jóemberkedés, a háttérben rideg politikai számításból felhasznált és eldobott intézetis gyerekek.
Egyik csontváz a másik után dől ki a szekrényből a Tisza Párt háza táján, ha gyermekvédelemről van szó. A Marci bácsi ügy után itt az újabb elképesztő botrány.
️A Magyar Nemzet birtokába jutott az a hivatalos gyámhatósági beadvány, amely új részleteket tár fel arról, miként került kapcsolatba Magyar Péter és környezete a tavaly decemberben meginterjúvolt, 11 éves árva fiúval. A dokumentum szerint a gyermek gyámja a videó megjelenése után feljelentést tett.
️ Újabb részletek derültek ki arról, hogy tiszások miként használtak fel politikai céljaikra egy kiskorú árva gyermeket. A 11 éves Dominikkal Magyar Péter és a Tisza parlamenti képviselőjévé választott Bódis Kriszta készítettek interjút tavaly decemberben. Már akkor számos kérdőjel merült fel akörül, hogy Magyarék miként léptek kapcsolatba a kiskorú gyermekkel, aki a szolnoki gyermekotthonból tisztázatlan körülmények között került fel Budapestre.
Tiszás aktivisták elhalmozták Dominikot ígéretekkel, hitegették, hogy tartani akarják vele a kapcsolatot és hosszabb távon törődni fognak vele. Ám végül ebből nem lett semmi. – Az ígéretek ellenére az interjú elkészülte után néhány héttel már egyáltalán nem keresték a kisfiút, eldobták, mint egy használt papír zsebkendőt...
A fiú gyámja feljelentést tett, várjuk a független magyar hatóságok vizsgálatának eredményét
️
/posztok.hu



