Repedezik a jég a nagy kánikulában
A 24 .hu vasárnap kora délután le merte írni Magyar Márton nevét a Zsolti bácsi-üggyel összefüggésben.
Persze egyelőre…
Most vettem észre, hogy hosszú idő után újra megtisztelt Magyarország miniszterelnöke azzal, hogy kommentelt az oldalamra.
Talán nem véletlen, hogy éppen a Zsolti bácsi-ügy miatt ragadott klaviatúrát, amelyben az öccse 4 millió indokkal vehette rá a "koronatanút" arra, hogy hamisan vádoljon vezető fideszes politikust.
Ezzel az aljas akcióval nem csak egy köztiszteletben álló embert tettek tönkre, hanem egy egész politikai közösségre sütötték rá a legsúlyosabb vérvádat (p3d0fidesz). Így emelték hatalomba a Tiszát, ez volt a legfontosabb témájuk, ezzel jóemberkedtek, ezzel támadtak minket folyamatosan.
Most nagyon úgy néz ki, hogy nyakig sárosak voltak egy ilyen gyomorforgató hamis sztori gálástalan felépítésében, terítésében. Csak a hatalom megszerzése számított - bármi áron.
Az már csak hab a tortán, hogy miniszterelnök úr állítása szerint le van nálam tiltva... Ez csak két dolgot jelenthet:
1. Még erről is hazudni méltóztatott a kedves vezető.
2. Kiváló kapcsolatainak hála elintézte a META-nál, hogy a tiltás ellenére is kommentelni tudjon nálam.
(Én tippmixen az elsőre tennék, bár nagyon alacsony a szorzó.)
Szerintetek fog holnap beszélni a parlamentben arról, hogy milyen szerepet játszott az öccse ebben a feltételezhető bűncselekményben
️
Vagy marad a szokásos terelés orrvérzésig?
Repedezik a jég a nagy kánikulában
A 24 .hu vasárnap kora délután le merte írni Magyar Márton nevét a Zsolti bácsi-üggyel összefüggésben.
Persze egyelőre…
Ez rendkívól veszélyes!
IDŐ VAN! 
Csak szeretném jelezni, hogy Ruff Bálint miniszter úr a szerdai kormányülés után azt mondta Magyar Péternek, hogy vasárnap estig tisztáznia kell magát és a…
A Fidesz ereje mindig is a közösségben rejlett. Ahhoz, hogy mozgalomként tudjon működni, fontos, hogy minél több vélemény és tapasztalat jusson el a vezetéshez – a párton belülről és a társadalom…
Patriótának lenni jó 

Hungarikum Liget, Lakitelek - Ligetszépe Gyógyászat
A 2021-ben átadott Ligetszépe Gyógyászati Központ a sokoldalú balneoterápiás és számos hidroterápiás, fizikoterápiás és nem utolsó sorban…
Ha a választási eredményből tanulunk, akkor erősebbek lehetünk. Ha az ellenzéki szerepet nem nyűgnek, hanem lehetőségnek tekintjük, akkor újjáépíthetjük magunkat. A konzervatív jobboldal és a polgári…
Dobbanjon! ❤️
Mindig ki fogunk állni a legkisebb, legvédtelenebb magyar emberekért!
Máthé Zsuzsi
Repedezik a jég a nagy kánikulában
A 24 .hu vasárnap kora délután le merte írni Magyar Márton nevét a Zsolti bácsi-üggyel összefüggésben.
Persze egyelőre nagyon óvatosan
(Nem lehet véletlen, hogy a 24 .…