Rétvári Bence: Magyar Péter miniszterelnökhöz nem méltóan viselkedett a Parlamentben. Nem tudott magán uralkodni, elvesztette az önkontrollt, folyamatosan (düh)kitörései voltak.
A változatosság kedvéért Magyar Péter ma is óriási sületlenségeket hordott össze a Parlamentben. A gond csak az, hogy ezeket már nem lehet egyszerű politikai túlzásnak nevezni, ez nettó félrevezetés.
A Nemzetközi Büntetőbíróságból történő magyar kilépés visszavonása rossz döntés. A Nemzetközi Büntetőbíróság az utóbbi években politikai eszközzé vált és elveszítette morális iránytűjét. A testület…
Magyar Péter ma is behozta a cirkuszt az Országgyűlésbe! Odaült Gulyás Gergely elé (Kapitány Istvánt félretolva), és onnan magyarázott és vágta az arcokat. Magyarország miniszterelnöke.