Én azt szeretem legjobban a miniszterelnök úrban, hogy mindig tisztelettel beszél és bánik a nőkkel. Máthé Zsuzsi képviselőasszony interpellációja alatt is példamutatóan és tisztelettudóan viselkedett. Csak így tovább, drága Miniszterelnök Úr!
Görgess tovább!
Rétvári Bence képviselőtásam érzékeny pontra tapintott miniszterelnök úrnál, aki szemlátomást nehezen viseli idegileg, ha nem keverheti le önkényesen a kritikus hangokat.
Úgy látszik, ez a stílus már Rost Andrea szerint is túlzás... Hamarosan kis videós összeállítással is jövök, hogy miniszTERELnök úr méltóságteljes reakcióit is lássátok az ellenzék felszólalásai alatt…
Rétvári Bence válasza Magyar Péternek a Parlamentben: Orbán Viktor húsz évig volt Magyarország miniszterelnöke. Ön körülbelül két hete Magyarország miniszterelnöke.