A Magyar Kormány nem hagyja magára a kistelepüléseket.
Kiváló ütemben halad a Köztársaság utca felújítása Balatonakarattyán. 
Jó úton járunk!🤝
Hajrá, Akarattya!
Márki-Zay Péter úgy akar jobboldalinak, konzervatívnak, tisztakezűnek és nemzetinek látszani, hogy minden politikai mozgása ez ellen szól. Ő igazából egy báránybőrbe bújt farkas, igazi baloldali.
A Magyar Kormány nem hagyja magára a kistelepüléseket.
Kiváló ütemben halad a Köztársaság utca felújítása Balatonakarattyán. 
Jó úton járunk!🤝
Hajrá, Akarattya!
Jó hírek a szociális területen dolgozóknak:
👉megújuló szociális központok;
👉általános béremelés a szociális és gyermekvédelmi területen;
👉több családias lakóház a fogyatékossággal élő embertársaink…
Megérkeztünk
Kezdődik a Türk nyelvű Államok Együttműködési Tanácsának VIII. csúcstalálkozója
🟠 A kormány 2022 januárjától béremeléssel ismeri el a mintegy százezer, szociális és gyermekvédelmi intézményben vagy szolgáltatónál dolgozó munkáját.
👏 Köszönjük a területen dolgozók áldozatos…
Magyarországon a magyar szülők fogják megszabni gyermekük nevelésének irányát, továbbá az ezzel kapcsolatos jogalkotás tagállami hatáskör - jelentette ki Varga Judit.
Magyarország és a magyar emberek biztonsága az első!
Sztáray Péterrel, a Külgazdasági és Külügyminisztérium biztonságpolitikáért felelős államtitkárával egyeztettem.
BEJELENTÉS 
A Gyorsítósáv pályázat újabb köre indul 8 milliárd forintos keretösszeggel!
A pályázatot tavaly szeptemberben írtuk ki először a kiemelkedő növekedésre és jelentős hozzáadott értékek…
️ Szentkirályi Alexandraval és Bakondi Györggyel a hercegszántói határkerítésnél. 
Országos figyelemfelhívó kampányt indítunk!
Figyeljünk oda egymásra, és tanuljuk meg azokat a jeleket, amelyekből felismerhető a diabétesz, ahogyan az is, miként tudunk egymásnak segíteni.
️ Az MTA-n…
Megbecsülés. A gazdaság teljesítményének köszönhetően minden eddiginél magasabb nyugdíjprémiumot kapnak az idősek.