"Új" politika, régi trükkök: Tiszás képviselő családi köre körül landolt az Árpád Kórház.

Az egykori Árpád Kórházat megvásárló cég a Biggeorge Property érdekeltségébe került. Ezzel kapcsolatban megdöbbentő összefonódásra hívta fel a figyelmet az Újpesti Hírek: a cég egyik vezetője Böröck Szabolcs, történetesen Gémesi Szilvia, a Tisza Párt fővárosi képviselőjének férje.

Miközben a Tisza tisztaságról, új politikáról és erkölcsről prédikál, a háttérben ingatlanüzletek, összefonódások és elhallgatások sora rajzolódik ki. Gémesi Szilvia a kampányban gondosan hallgatott a családi kapcsolatokról, HR-szakemberként és „civilként” mutatta be magát, majd képviselő lett – havi bruttó 1–1,5 millió forintos pártfizetéssel.

A közgyűlésben sem a munkájával hívta fel magára a figyelmet, hanem egy több mint 8 millió forintos Rolex órával. Vagyonnyilatkozatban? Nem szerepelt. Egy másik ügyben pedig nem jelentette be személyes érintettségét egy Biggeorge-beruházást érintő szavazásnál – pedig a férje vezető ott. Az eredmény: új szavazás, kínos magyarázkodás.

Most pedig aláírták a szerződést az Árpád Kórházról. Jönnek az egyeztetések, a tervezés, a „hasznosítás”. És közben a Tisza tovább játssza az erkölcsi fölény szerepét.

Ez az „új politika”? Ez a tisztaság, amiről Magyar Péter beszél?

👉 Érdemes figyelni.
👉 Az Árpád Kórház sorsát is.
👉 És Gémesi Szilviát is.

Mert ahol ennyi a kérdőjel, ott a magyarázat ritkán megnyugtató.

️ Több tiszteletet a magyaroknak!

Ursula von der Leyen Kijevben azzal büszkélkedett az ukrán elnöknek, hogy Brüsszel már eddig is 200 milliárd eurót adott Ukrajna katonai és pénzügyi támogatására, és „…

Orbán Viktor nyílt levelében szólította fel Zelenszkij elnököt, hogy haladéktalanul nyissa újra a Barátság kőolajvezetéket.

Ukrajna már közel egy hónapja akadályozza a kőolajszállítást a Barátság…

Európa ma az orosz-ukrán háború rabja, és ha az unió vezetése nem változtat a stratégiáján, ez a béklyó a mélybe fogja rántani a kontinenst.

Ha Ukrajna tartósan zárva tartja a kőolajvezetéket, az brutális benzinárdrágulást okozhat.

Volodimir Zelenszkijnek azonnal fel kell hagynia a magyarellenes politikájával.

Magyarország nem célpont.
A magyarokat nem lehet büntetlenül támadni.

Jusson el mindenkihez: ebből elég volt

Kijevben a háborúpárti vezetők újra egymás tenyerébe csaptak 🤝: folytatni akarják a háborút, és tovább akarják fokozni a nyomást Magyarországgal szemben.

A rendelkezésre álló információk szerint…

Azt ne gondolja senki, hogy olajbárók és bankárok majd a magyar embereket fogják segíteni!

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média