A tiszás Kulcsár Krisztián a parlamentben üvöltve szidta a fideszes képviselőtársa anyját! Egy olimpikonhoz ez nem méltó! Ha Kulcsár Krisztián igazi sportember, LEMOND A MANDÁTUMÁRÓL!
HITELBŐL KÖNNYŰ! HOL VANNAK MOST A HANGOS KRITIKUSOK? 

Emlékszünk még a választási kampányra? Arra a hangos és végeláthatatlan műsorra, amikor a Tisza Párt folyamatosan az államadóssággal riogatott? Amikor minden egyes gazdasági adatot kiforgatva, téves információkat terjesztve támadták az előző kormányt, azt harsogva, hogy „eladósítják a jövőnket”?
Ehhez képest mi a valóság ma? A Tisza-kormány alig lépett hivatalba, és máris 3 milliárd eurós brutális hitelfelvételről döntöttek eurókötvények formájában! Hirtelen már nem fáj az államadósság növelése? Hirtelen már nem probléma külföldi hitelekbe hajszolni az országot?
Felteszem a kérdést: Hol vannak most azok a megmondóemberek, akik korábban minden fillér miatt az utcára akartak vonulni? Hol vannak a hangos kommentelők, akik válogatott negatív jelzőkkel illették a korábbi gazdaságpolitikát? Miért ez a mély hallgatás a szimpatizánsok és a véleményvezérek részéről?
A kampányban könnyű volt felelőtlenül ígérgetni és mutogatni, de a kormányzás valósága gyorsan lerántotta a leplet a képmutatásról. Amíg ellenzékben voltak, a hitel „bűn” volt – most, hogy ők ülnek a bársonyszékekben, már „szükséges intézkedés”? A magyar emberek nem felejtenek!
Elég volt a kettős mércéből! 
/posztok.hu
️ Áder János is felszólal Magyar Péter önkényuralmával szemben!
A tiszás Kulcsár Krisztián összeszedte minden érvét a vitában, és azt mondta Lezsák Annának: "k*rva anyád"!
