Hiába a nyomásgyakorlás, hiába a titkosszolgálati akciók, mi nem adjuk fel a magyar nemzeti érdeket. Továbbra is harcolunk azért, hogy Magyarországot ne tudják háborúba vinni.
Szijjártó Péter
️ Tegyük félre egy pillanatra a „narancs vagy nem narancs” dolgot.
Hiába a nyomásgyakorlás, hiába a titkosszolgálati akciók, mi nem adjuk fel a magyar nemzeti érdeket. Továbbra is harcolunk azért, hogy Magyarországot ne tudják háborúba vinni.
Szijjártó Péter
Olvastam a Mandiner reggeli hírét. Az első szó, ami eszembe jut, az a döbbenet. Döbbenet, hogy egy magyar újságíró aktív közreműködésével hallgatott le egy vagy több külföldi titkosszolgálat.
Most,…
Döbbenet, így működnek: magyar „újságírók”, külföldi szolgálatok, ukrán érdekek
Döbbenet, így működnek: magyar „újságírók”, külföldi szolgálatok, ukrán érdekek.
Döbbenet, így működnek: magyar „újságírók”, külföldi szolgálatok, ukrán…
Rendkívüli: Orbán Viktor utasította az igazságügyi minisztert, hogy a Szijjártó Péter lehallgatásával kapcsolatos információkat haladéktalanul vizsgálja ki.
Készen állunk!
Míg az ellenfeleink cenzúrával és elhallgatással próbálkoznak, mi megnyitjuk a szabadság új csataterét.
Nemcsak az utcákon, hanem a digitális világban is meg kell küzdenünk az igazságért!
Az igazi erő a befogadásban rejlik. 💪
A sport összeköt, önbizalmat ad és megmutatja, hogy minden akadály leküzdhető. 
Amit eddig is sejtettünk, azt most már egy felvétel is bizonyíthatja. Ha tudjátok, hallgassátok meg ti is.
A külföldről finanszírozott oknyomozó portál „újságírója” bevallja, hogy külföldi…
Ahol a szükség, ott a segítség
Mi voltunk a békés többség Hódmezővásárhelyen is!