Mi mindig kiállunk a magyarok mellett!
Nem véletlen nagy az öröm!
👉 Így, hogy a szabadkígyósi Wenckheim-kastélyt sikerült Békés vármegyei fenntartás alá helyezni, a következő teendő a térség turisztikai fejlesztésének felpörgetése.
🤝 Ezért megalakult a Turisztikai Kerekasztal, amelyen meghatározó turisztikai és idegenforgalmi szakemberekkel áttekintettük a rövid és hosszú távú fejlesztési lehetőségeket, valamint a ránk váró feladatokat.
Előljáróban: ez nagyot fog szólni!
Hajrá Szabadkígyós!
/posztok.hu



Írjuk alá minél többen a nemzeti petíciót!
️ Mondjunk közösen NEM-et!