Kubatov Gábor, a Fidesz alelnöke azt nevezte az április 3-ai választás…
– Az amerikai külpolitika…
Óriási a tét! 
Gyere el szavazni! 
Mi ott leszünk! 
Arra szólította fel az európai államokat, hogy támogassák Ukrajnát gazdaságilag,…