Véget értek az izgalmak, 541 helyszínen 71.000 tanuló írta meg ma a központi középfokú felvételit. Minden rendben zajlott, köszönet a vizsgázóknak, a szervezésben, felügyeletben részt vevőknek és az Oktatási Hivatalnak.
A központi írásbeli vizsga feladata, hogy a megszerzett pontszámok alapján rangsorolni lehessen a felvételizőket, ezért szükségesek a könnyebb és a nehezebb feladatok is. Kezdődhet a javítás!
/posztok.hu

🪖 Mi már a nándorfehérvári diadalkor is Európát védtük, ez ma sincs másként.
️


️
