A nemzeti konzultáció segít minket, hogy kellő erővel tudjuk képviselni a magyar érdekeket Brüsszelben.
Töltsük ki minél többen!
,,Mindenkire szükségem van, akinek fontos Magyarország függetlensége, szuverenitása, fontos a haza, fontos a gyereke, fontos az unokája, mindenkinek a támogatása kell, mert ez a nehéz tárgyalásokban erőt ad Magyarország és így a magyar kormánynak, végső soron pedig nekem is. Úgyhogy én kérek mindenkit, hogy töltse ki azt a konzultációs évet, ívet szánjon néhány percet a hazájára."
Orbán Viktor
A nemzeti konzultáció segít minket, hogy kellő erővel tudjuk képviselni a magyar érdekeket Brüsszelben.
Töltsük ki minél többen!
2004. december 5-én a baloldal megtagadta a külhoni magyarokat.
Az Orbán-kormány azóta megerősítette a nemzeti összetartozást! 
Brüsszelben és Washingtonban is változásra van szükség!
Newt Gingrich, az amerikai képviselőház 50. elnökének üdvözlő beszédével kezdődött el a Nemzetközi Demokrata Unió (IDU) éves fóruma…
Nem felejtünk
19 éve támadta hátba a határon túli magyarokat a baloldal.
Már 43 E követőm van! Köszönöm a folyamatos támogatást. Ezt soha nem sikerült volna elérni nélkületek. 🙏🤗
Induljon a reggel!
️
️
️
Kinél mennyi hó esett?
/Jöhetnek kommentben a havas képek./
Hajrá, Újszász! 
Az időjárásnak (is) hála, a Hunyadi út lakott területen kívüli szakaszára ma felkerül az aszfalt kopóréteg.
A kivitelezővel történt egyeztetés alapján…
Vár a falu! 

"Mindenkire szükségünk, mindenkire szükségem van, akinek fontos Magyarország függetlensége, szuverenitása, fontos a haza, fontos a gyereke, fontos az unokája."
- Orbán Viktor -