Ebben a bizonytalan, háborús időkben különösen nagy érték, hogy olyan alkalmakon lehetünk együtt, amelyek a nemzetközi együttműködést, a kapcsolatépítést és az egymás iránti tiszteletet erősítik. Magyarország Európa szívében hidat képez Kelet és Nyugat között – ez a küldetésünk, és erre építjük a jövőnket.
Köszönet az I. Konnektivitási Gálavacsora szervezőinek, akik lehetőséget teremtettek arra, hogy békés, baráti légkörben gondolkodhassunk közös feladatainkról. Isten éltesse a kitüntetetteket!
Az Oroszországból érkező energiahordozók nélkül a magyar családok energiaszámlái az eddigiek háromszorosára növekednének, ami nyilvánvalóan megengedhetetlen.
Kiderül az igazság, lelepleződik a Tisza párt! Valódi a Tisza-adóterv, – erről beszélt egy interjúban a hét közepén Felcsuti Péter baloldali közgazdász