Orbán Viktor anyukája az interjúban elmondta, hogy büszke a fiára. 
Felelőtlen ennyi konfliktust nyitni egyszerre
Felelőtlen ennyi konfliktust nyitni egyszerre
Orbán Viktor anyukája az interjúban elmondta, hogy büszke a fiára. 
Az Orbán Viktort ért támadásokról is beszélt Viktor édesanyja a vele készült interjúban.
Állítólag a belső körében is egy napja dühöng a Peti, mert sokkal többet várt de besült.
Így marad a cukkini…
mert az legalább megsült.
Nagy felsülés volt ez Petyának!
Nem kérdés: jövőre győzni fogunk!
Minden kétkedőnek küldjétek el ezt a videót!
Nem jó hír ez a libsiknek. Lesz békecsúcs!
Bármennyire is örülnének egy kis további öldöklésnek, háborúzgatásnak, gazdasági csődnek.
Szerencsére a nagyok észnél vannak!
🤝 Komoly a békecsapat!
Megnéztem a legutolsó Önkényest. Oszi, Puzsér és Csoki! Nektek egyedül Rost Andrea volt vállalhatatlan a Hősök terén. Két Magyarország van, és mi soha nem fogunk semmiben sem egyetéreni. És már ne is…
Pókunk van poloska helyett