A svédek is beszálltak az orosz-ukrán konfkiktusba... ;-)
👉 Sikerült megszereznem a Századvég múlt heti Rezsi Konferenciájának panelbeszélgetéséről készült felvételt.
👉 A beszélgetés résztvevői (rajtam kívül): Ferencz Orsolya, Bohár Dániel, Steiner Attila és Dr. György István voltak.
👉 A felvételt négy részletben kaptam meg, ez az 1. rész.
A svédek is beszálltak az orosz-ukrán konfkiktusba... ;-)
Jajj Peti, nem bírom ki 4-ig :D
ezt már nem bírja ki putyin.
Szerda este mutatja be Bese Gergő atya"Mária útra kelt" című könyvét. A fiatal pap - aki az indulása óta a 777 csapatának a tagja - Lengyelország nagy szerelmeseként kalauzolja végig az olvasót az…
Márki-Zay utolsó reménye is odalett. Németország, talán nem meglepő módon, a realitások talaján maradt, saját érdekei mentén foglal vagy nem foglal állást az orosz- ukrán konfliktusban.
London, kezdünk! V4 miniszterelnökökkel.
Erősödik a tőzsde! A forint is!
Bangóné Borbély Ildikó szerint több képviselő is érintett a diplomabotrányban. Nekik nem kellene lemondaniuk?